Picture about the company

4 причини використовувати MediaMonitoringBot

Є щонайменше 4 основні причини та / або способу використовувати MediaMonitoringBot. Розберемося по порядку з кожним з них.

 • 1. «Медіасигналізація»

  Багато хто використовує MediaMonitoringBot, як «медіасигналізацію». Додавши в якості ключового слова своє ім'я та прізвище, назву компанії, торговельної марки ви першим дізнаєтесь, що написали в інтернет-ЗМІ про об'єкт який вас цікавить. Повідомлення приходить в ваш Telegram не пізніше, ніж через 5 хвилин після появи матеріалу на сайті. Найголовніше в разі інформаційної атаки - оперативність.

 • 2. Агрегатор новин по конкретній темі

  Наприклад, додавши такі ключові слова як «курс валют», «погода в Києві», «brexit», або «агробізнес» ви будете завжди в курсі останніх новин за вказаними темами. Тепер не потрібно переглядати новинні стрічки в пошуках того, що вас дійсно цікавить. Отримуйте необхідну інформацію адресно, в свій Telegram!

 • 3. Завжди в курсі, що відбувається у конкурентів

  Аналогічно, «медіасигналізацію» можна налаштувати на згадку в ЗМІ конкурентів (ПІБ, назва компанії, товар, послуга). Бути повністю в курсі того, Як? Чим? і Коли? конкуренти наповнюють інформаційний простір дуже корисно.

 • 4. Оперативний контроль роботи PR-служби або підрядника

  Для керівників, у яких є своя PR-служба, або підрядник, який виконує PR-функції завжди стоїть питання контролю. За допомогою MediaMonitoringBot можна не тільки в режимі реального часу контролювати кількість і якість «виходів» в ЗМІ, а й системно, в зручний час, отримувати звіти (щотижневі / щомісячні) про активність.